Náš příběh

Cukrařina je mým koníčkem, ze kterého se postupně stala živnost.

Už od dětství mě bavilo péct a tvořit sladké cukroví, zkoušet nové recepty a vyrábět nejrůznější dobroty. To oceňovali i mí přátelé a další známí, kterým jsem stále častěji pekla na narozeninové oslavy nebo na Vánoce. Domácí receptura a pečení s láskou vedlo ke stále větší poptávce, až jsem se musela v roce 2005 postavit před zásadní rozhodnutí - udělat ze svého koníčku živnost.

I když to byl krok do neznáma, vyplatil se. Nejprve jsme otevřeli cukrářskou výrobnu v Dolním Benešově-Zábřehu a dodávali sladké výrobky pouze na objednávku. V roce 2015 jsme otevřeli také vlastní kavárnu s cukrárnou v Opavě.

Dnes dodáváme sladké dezerty nejrůznějším zákazníkům. Kromě soukromých oslav můžete naše zákusky najít v kavárnách, hotelích, lahůdkářstvích a potravinách. Často připravujeme dezerty také pro cateringové a svatební agentury, zejména na severu Moravy, a účastníme se pravidelně cukrářských veletrhů a dalších akcí. Na svatby dodáváme dezerty a dorty na míru, obvykle zajišťujeme okolo 100 svateb za sezonu.

Pečení je mým koníčkem i nadále. Stále hledám inspiraci kolem sebe, zkouším nové recepty nebo peču podle těch tradičních, a tvořím sladké dobroty podle přání zákazníků. Díky více než 18 letům zkušeností vím, že vám mohu nabídnout to nejlepší.

Spokojení zákazníci, kteří se k nám opakovaně vrací, jsou pro mě největší odměnou a i když to nebylo vždycky snadné, vím, že cukrařina byla pro mne ta správná volba.